TSM - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo TSM
Adresa:Zámečnická 90/2, Brno
Tel. 517 333 699
Email: info@tsmvyskov.cz
Web www.tsmkurzy.cz
IČO: 00208914
DIČ: CZ00208914
Mapa se načítává ...

Profil TSM

Společnost TSM, spol. s r.o. byla založena 12. listopadu 1990, a za ta léta nasbírala mnoho zkušeností, které se snaží pro Vás, její klienty, využívat jak nejlépe umí. Ročně proškolí více než 10 000 klientů.

Již od samotného vzniku společnost razí motto „mít úspěch znamená vědět a znát“. Je obecně známou pravdou, že investice do vzdělání je jednou z nejlepších investic vůbec. A ač si to v prvním okamžiku mnozí z nás neuvědomí, je faktem, že dobrá investice do vzdělání pak dokáže generovat další příjem. V TSM si velmi váží toho, že jste si pro svůj odborný rozvoj vybrali právě je.

TSM sídlí od ledna 2020 v Brně, administrativní zázemí má nadále ve Vyškově, hlavní vzdělávací centra má společnost v BRNĚ (nám. Svobody, vchod z ulice Zámečnická 2), a v PRAZE (Opletalova 1417/25). Regionální pobočku má společnost rovněž v Ostravě.

Co Vám TSM může nabídnout?

V nabídce najdete otevřené semináře na území celé České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem aj.). Rozsah témat je různorodý a každý klient si jistě najde vhodný seminář. TSM zajišťuje rovněž zakázkové semináře sestavené přímo na míru klientům.

Lektoři jsou uznávanými odborníky v daných oblastech, kteří nemají znalosti pouze teoretické, ale rovněž tak znalosti praktické, které v rámci své lektorské činnosti hojně využívají. TSM má rozhodně co nabídnout, hodnocení jejich seminářů jsou dle výstupu z dotazníků spokojenosti dlouhodobě velmi pozitivní.

TSM rovněž vydává časopis pro personalisty a mzdové účetní Ad rem - K věci

Celý tým TSM se těší na setkání s Vámi.


Kurzy TSM
Všechny vzdělávací kurzy