TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú.
Adresa:Piletická 486/19, Hradec Králové
Tel. 495 077 111
Email: info@tchk.cz
Web www.tchk.cz/
IČO: 27493784
DIČ: CZ27493784

Profil TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú.

Hlavní činností centra je podpora podnikání v Hradci Králové i v celém Královéhradeckém kraji. Jsme součástí European Business and Innovation Center Network (EBN) – sítě sdružující na mezinárodní úrovni podnikatelská a inovační centra.

Jsme organizace založená Statutárním městem Hradec Králové a podporujeme začínající i zkušené podnikatele v rámci poradenských služeb, sdružujeme startupovou komunitu a pomáháme inovativním projektům v jejich rozvoji.

Realizujeme edukační programy na všech úrovních vzdělávacího systému, pořádáme vzdělávací workshopy a semináře pro širokou veřejnost. Poskytujeme také jednorázové konzultace i dlouhodobější mentoringové programy, a provozujeme inkubační a akcelerační programy pro začínající podnikatele, aktivně rozvíjíme energetiku v prostředí Hradec Králové.

Dále nabízíme pronájem kanceláří, možnost zřízení virtuálního sídla, využití coworkingových prostor a pronájem konferenční a zasedací místností.

Ve spolupráci s Úřadem práce nově poskytujeme dotované odborné kurzy na téma:

  • Umělá inteligence pro manažerské využití
  • Umělá inteligence pro každodenní využití
  • Energetický management z pohledu IT: Základy digitalizace a monitoring toků energie

Jedná se o odborně zaměřené kurzy, které jsou zastřešeny projektem www.jsemvkurzu.cz, projekt Ministerstva práce a sociálních věcí.

Od ledna 2024 tyto kurzy pořádáme. Vzdělávací akce spolu s termíny a postupem pro přihlášení naleznete na našich stránkách: https://www.tchk.cz/vzdelavaci-akce.

Přihlásit se na jednotlivé odborné kurzy (uvedené výše) je nutné nejdéle 30 dní před začátkem daného kurzu.


Kurzy TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú.
Všechny vzdělávací kurzy