Kompetenz People s.r.o. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo Kompetenz People s.r.o.
Adresa:Sovova 584/2, 460 14, Liberec
Tel. +420 602 292 900
Email: info@kompetenzpeople.cz
Web vzdelavani.kompet...
Kontaktni osoba: Dagmar Sedláčková
IČO: 02899230
DIČ: CZ02899230
Mapa se načítává ...

Profil Kompetenz People s.r.o.

Kompetenz People s.r.o. je personálně poradenská společnost, která se věnuje klientům v celé šíři pokrývající význam slova personální. Je tedy skutečně odborníkem v péči o člověka. Majitelka a jednatelka společnosti se této oblasti věnuje již od roku 1997.


Vizí vzdělávání v Kompetenz People je učit lidi vidět na jejich cestě potřebu spolupráce, akceptace a možnost nastavit změnu, je-li potřeba. Tím, co jako odborníci umíme, je chuť člověka posilovat tak, aby odevzdával to nejlepší i do okolí. Protože to žijeme společně, navzájem, a pokud člověk může být lepší, ovlivní tím i ostatní.


Vzdělávání s Kompetenz People s.r.o. otevírá možnosti růstu v oblasti osobního rozvoje a to formou, která je dnes velmi přívětivá k času a prostředí individuálního studia. Kurzy jsou připraveny v online podobě, s možností osobního koučinku nebo konzultací po telefonu a skype. Každý kurz je nastaven tak, že lekce najdete v členské sekci, můžete si materiály stáhnout a kdykoli se k celému tématu – například k video-lekcím, snadno vrátíte. Cesta k absolvování kurzu je krok po kroku snadná, včetně platby přes zabezpečenou platební bránu nebo příkaz z vaší banky.


Kompetenz People s.r.o. jde cestou potřeb člověka dnešní doby. Je průvodcem v personálním světě od Ano, chci až do Zkušenosti, tedy dělám, jdu a rozvíjím se...


Kurzy Kompetenz People s.r.o.
Všechny vzdělávací kurzy