Ideal Mělník a.s. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo Ideal Mělník a.s.
Adresa:Nad Šafranicí 574, Mělník
Tel. +420 315 626 513
Email: info@ideal-as.cz
Web www.ideal-as.cz
Kontaktni osoba: Petra Malíková
IČO: 25080725
DIČ: CZ25080725
Mapa se načítává ...

Profil Ideal Mělník a.s.

Společnost Ideal Mělník a.s. poskytuje služby v oblasti poradenství, školení, implementace a udržování systémů managementu dle norem ISO se zaměřením na plnění legislativních požadavků, včetně požadavků v oblasti ochrany a zpracování osobních údajů. Dále poskytuje dotační poradenství pro zpracování žádostí o dotace a granty včetně administrativního vedení celého projektu v rámci jeho realizace. Na služby v oblasti ISO norem a školící činnost je společnost držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001 vystaveném certifikační společností TÜV NORD Czech, s.r.o.

Oblasti školení:

  • výklad požadavků norem ISO – ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 15189, ISO/IEC 17025, ISO/IEC 27001, ISO 45001 a kombinace těchto norem
  • proškolení klíčových pozic pro výše uvedené normy ISO – manažer kvality, interní auditor, správce dokumentace, metrolog
  • požadavky v oblasti ochrany a zpracování osobních údajů

Lektoři kurzů jsou schopni školení připravit i konkrétně na míru klientovi, tedy proškolení požadavků situovat na systém managementu implementovaný u klienta se začleněním interní dokumentace klienta. Tyto kurzy jsou individuálně naceněny.

Školení jsou realizována prezenční formou v sídle společnosti Ideal Mělník a.s. nebo přímo u klienta dle jeho možností a potřeb.

Lektoři jednotlivých kurzů jsou aktivními odbornými poradci v jednotlivých oblastech a při realizaci kurzu vycházejí především ze svých praktických zkušeností.

Tým odborných konzultantů společnosti Ideal Mělník a.s. se těší na spolupráci.


Kurzy Ideal Mělník a.s.
Všechny vzdělávací kurzy