Gradua-CEGOS, s.r.o. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo Gradua-CEGOS, s.r.o.
Adresa:Karlovo nám. 325/7, Praha 2
Tel. 226 006 300
Email: gradua@cegos.cz
Web www.gradua.cz
Kontaktni osoba: Miluše Martinovská
IČO: 25605381
DIČ: CZ25605381
Mapa se načítává ...

Profil Gradua-CEGOS, s.r.o.

Gradua-Cegos je vzdělávací a poradenská společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu vzdělávání dospělých. Je součástí jedné z největších evropských tréninkových a konzultačních sítí – skupiny Cegos. Sídlí v Praze, ale působí po celém území ČR. Pobočky společnosti najdete v Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Brně. Své komplexní služby nabízí pod dvěma značkami – Gradua a Cegos.

Gradua představuje tradiční českou značku pro dostupné profesní a odborné vzdělávání zaměstnanců každé organizace. V ucelené nabídce naleznete více než 160 aktuálních témat otevřených kurzů, která na sebe vhodně navazují. Společnost pro Vás realizuje zakázky šité na míru, zvýhodněné cykly vzdělávání, programy profesního vzdělávání, přípravné kurzy k certifikacím a zkouškám, certifikace osob a odborné zkoušky.

Cegos se svými službami zaměřuje na zvyšování výkonnosti lidí i organizace jako celku. Realizuje pro Vás nejen blended a online vzdělávání, ale také personální, odborné a procesní poradenství.

Gradua-CEGOS Vám nabízí více než znalosti…Vzdělávání zaměstnanců a personální poradenství společnost poskytuje klientům po celém území České republiky. Sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s klienty existuje více regionálních poboček s vlastními vzdělávacími kurzy a prostorami v Brně, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích.
Vaše potřeby a požadavky řeší tým interních odborníků i rozsáhlá síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí.
Díky odbornému zázemí je společnost Gradua-Cegos schopna pokrýt specifické potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem z každého oboru činnosti.

Kurzy Gradua-CEGOS, s.r.o.
Všechny vzdělávací kurzy