Euvit, s.r.o. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo Euvit, s.r.o.
Adresa:Klimentská 1216/46, 110 00 Praha 1
Tel. +420 270 005 525
Email: info@anglictina-bez-biflovani.cz
Web www.anglictina-be...
IČO: 29213592
DIČ: CZ29213592
Mapa se načítává ...

Profil Euvit, s.r.o.

Ačkoliv společnost Euvit, s.r.o. působí na trhu teprve od roku 2010, její tým specialistů má v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání a výuky jazyků mnohaleté zkušenosti, a to z projektů realizovaných nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Posláním společnosti Euvit je lepší jazyková vzdělanost a tím i lepší komunikace mezi lidmi. Hlavním cílem je usnadnit a zpříjemnit lidem studium cizích jazyků. Společnost spojila vědecké poznatky z lingvistiky, psychologie a neurologie s moderními multimediálními technologiemi a vyvinula metodu Imitum®. Metoda vychází z přirozeného způsobu učení napodobováním, která je mnohem efektivnější než klasické biflování slovíček a gramatiky. Metoda Imitum vyučuje jazyky podobným způsobem, jako se děti učí svoji mateřštinu. Z jejího testování a zkušeností uživatelů plyne, že metodou Imitum se naučí anglicky rozumět, mluvit i myslet každý, a to bez ohledu na pokročilost, talent či věk.

Metoda Imitum je nejlépe aplikována do praxe v kurzech angličtiny online pro samouky na portále Angličtina bez biflování, kde lze získat další informace. Všechny tyto kurzy připravili rodilí mluvčí. Jednotlivé lekce pokrývají svým obsahem i slovní zásobou běžné životní situace. Tím se výuka stává nejen praktická, ale i zábavná.

Před zakoupením kurzu si můžete studium metodou Imitum vyzkoušet na 7 dní naprosto zdarma a bez závazku. Pokud byste přesto časem zjistili, že vám tento výukový systém nevyhovuje a ani při dodržení návodu ke studiu se vaše angličtina do roka výrazně nezlepší, Euvit, s.r.o. poskytuje nadstandardní 100% záruku vrácení peněz.

Mimochodem, kurzy angličtiny metodu Imitum už vyzkoušelo více než 6 milionů lidí po celém světě.

Kurzy Euvit, s.r.o.
Všechny vzdělávací kurzy