Education Grow Insurance - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo Education Grow Insurance
Adresa:Štítného 202/35, Praha 3
Tel. 604 338 897
Email: gmentova@eg-egi.cz
Web www.eg-egi.cz
Kontaktni osoba: Ing. Eva Gmentová, LL.M.
Mapa se načítává ...

Profil Education Grow Insurance

E.G.I. Education Grow Insurance založila v roce 2017 Ing. Eva Gmentová, LL.M., která má za sebou 30 let úspěšné kariéry ve finančních službách na různých manažerských pozicích.
E.G.I. Education Grow Insurance, jak název napovídá, je tu pro ty, co chtějí růst, co nechtějí jen přežívat, ale je pro ně jejich práce pojišťovacího zprostředkovatele naplněním a posláním, a chtějí být svému klientovi partnerem, na kterého se může za všech okolností spolehnout. Pro ty, co chtějí této mety dosáhnout, vzdělávací agentura E.G. I. připravila kurzy a workshopy na různá témata, od úplných základů práce zprostředkovatele, přes obchodní dovednosti a zdokonalování se v konkrétním syžetu, oboru nebo produktu, až po vzhled úspěšného businessmana. Agentura taktéž nabízí vzdělávání na míru, či osobní odborný mentoring a poradenství jak pojišťovnám, tak zprostředkovatelům. Většina kurzů probíhá v komorním prostředí, v malých skupinkách, neboť je dokázáno, že více si zapamatujeme, když si věci vyzkoušíme, než když jen posloucháme přednášku. A protože zakladatelka i lektoři, kteří jsou tu v rámci E.G.I. pro ty, co se chtějí vzdělávat, jsou především praktici, tak i kurzy probíhají formou využívání skutečných příkladů a osobních zkušeností a možnosti si vše na místě ověřit.
E.G.I. Education Grow Insurance naplňuje heslo Mahatma Gándhího „Žijte, jako kdybyste měli zítra umřít. Učte se, jako kdybyste měli žít navždy.“

Kurzy Education Grow Insurance
Všechny vzdělávací kurzy