DOMESTICA spol. s r. o. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo DOMESTICA spol. s r. o.
Adresa:Lidická 7, Praha 5
Tel. 257 322 363
Email: info@domestica.cz
Web www.domestica.cz/
Kontaktni osoba: Ing. Renata Skafová
IČO: 63985713
DIČ: CZ63985713
Mapa se načítává ...

Profil DOMESTICA spol. s r. o.

Společnost Domestica věnuje velkou pozornost výchově a vzdělávání profese Chůva. Odborná školení a rekvalifikace pořádá již od roku 1995. Domestica je autorizovanou osobou pro zkoušky z profesní kvalifikace „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“ a nabízí akreditované kurzy a odborné semináře osobám, které chtějí tuto zkoušku získat.

Zkouška z profesní kvalifikace „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“ opravňuje k získání vázané živnosti Péče o děti do tří let věk, je uznávanou kvalifikací pro práci v „dětské skupině“ a vyžadují ji mateřské školky pro práci s dvouletými dětmi.

Kurz pro chůvy realizuje vzdělávací společnost Institut vzdělávání pracujících v domácnosti, které byla udělena akreditace na realizaci vzdělávacího programu pro pracovní činnost "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" pod číslem č.j. MSMT-1891/2016-1/62. Kurzy jsou zaměřeny na využití teoretických i praktických znalostí v praxi a vedou je špičkoví odborníci z praxe.

Domestica se snaží chůvy vzdělávat i po získání profesní zkoušky formou jednorázových přednášek na zajímavá aktuální témata, které jsou přístupné i široké veřejnosti.

  • Jsme na trhu již více než 20 let.
  • Zakládáme si na osobním přístupu.
  • Jsme řádným členem Asociace institucí vzdělávání dospělých a zakládajícím členem České asociace chův.

Kurzy DOMESTICA spol. s r. o.
Všechny vzdělávací kurzy