AZ Personalistika - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo AZ Personalistika
Tel. 730137707
Email: kurzy@azpersonalistika.cz
Web www.azpersonalistika.cz/
IČO: 76046877

Profil AZ Personalistika

Co Vám můžeme nabínout?
Zdokonalování svých znalostí nebo znalostí Vašich zaměstnanců na našich veřejných i interních kurzech a seminářích, které pořádáme po celé ČR.
Vyhledáme pro Vaši firmu kvalitní zaměstnance nebo je odhalíme mezi Vašimi stávajícími zaměstnanci. A to jak formou klasického náboru, tak speciálními metodami, jako je assesment či development center.
Poradíme Vám. Pokud Vás např. čeká kontrola z úřadu práce, inspekce práce, finančního úřadu či z jiných kontrolních orgánů, připravíme Vás na ní. Nejste si jisti, zda máte vše v pořádku? Diskrétně prověříme Vaši agendu, zjistíme nedostatky a poradíme Vám, jak docílit bezvadného vedení daných dokumentů.
Potřebujete konzultaci? Naši lektoři Vám rádi poradí. Stačí nám jen napsat dotaz.
Zorganizujeme teambuildingové aktivity. Zorganizujeme Vám out / in door teambuildingové akce pro Vaše zaměstnance dle Vašich požadavků.
Na každý Váš problém či požadavek z oblasti personalistiky, lidských zdrojů, mezd, pracovních úrazů, pojištění, účetnictví, daní apod. máme řešení. Rádi se Vám budeme věnovat a pomůžeme Vám rychle a efektivně. Přesvědčte se sami, že to nejsou jen plané řeči.

Kurzy AZ Personalistika
Všechny vzdělávací kurzy