People Management Forum - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo People Management Forum
Adresa:Vítkova 244/8, Praha 8
Tel. 775 730 033
Email: helena.tesarova@pmf-hr.com
Web www.pmf-hr.com
Kontaktni osoba: Helena Tesařová
IČO: 48134961
DIČ: CZ48134961
Mapa se načítává ...

Profil People Management Forum

People Management Forum (PMF), do roku 2011 Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů (ČSRLZ) je profesní nezisková organizace – sdružení právnických osob – která byla založena roku 1993 s cílem sdružit odborníky a zvýšit povědomí české veřejnosti o procesním řízení podniků v personální oblasti. Mezi její členy patří v současnosti téměř 300 organizací.

Shromáždění členů People Management Fora dne 17.2.2015 odsouhlasilo upravené stanovy, na jejichž základě se stává PMF spolkem. Dosavadní zájmové sdružení právnických osob bude jako zapsaný spolek přibírat do svých řad i fyzické osoby.

Posláním PMF je být vyhledávaným poradcem a uznávanou autoritou pro všechny oblasti práce s lidmi. Poskytují základnu pro výměnu informací, ověřených referencí a společných zkušeností v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Usnadňují vzájemnou komunikaci, a to především HR profesionálům a managementu. Heslo „Členové sobě“ vyjadřuje jejich filozofii vycházející z aktivní spolupráce všech členů – v souladu s cílem společnosti sdružují odborníky, kteří jako celek vytvářejí největší tým profesionálů v oblasti práce s lidmi v České republice.

Kurzy People Management Forum
Všechny vzdělávací kurzy