bfz o.p.s. - kontakty, adresa, kurzy a studia

Logo bfz o.p.s.
Adresa:Horova 12, Karlovy Vary
Tel. 770 112 062
Email: andrea.holzknechtova@bfz.cz
Web www.bfz.cz
Kontaktni osoba: Andrea Holzknechtová
IČO: 27966119
DIČ: CZ27966119
Mapa se načítává ...

Profil bfz o.p.s.

Společnost je součástí silné německé vzdělávací skupiny bbw e. V., působící na českém trhu již od roku 1994. Po celou dobu pružně reagují jak na proměnlivý trh práce, zvyšující se požadavky na vzdělávání, tak i dynamicky se rozvíjející technologie.

Inovativní postupy vzdělávání, stejně jako pestrou nabídku kurzů, nabízí firmám, pro které má připravený celý cyklus podnikového vzdělávání, uchazečům o zaměstnání, v podobě rekvalifikačních kurzů, nechybí však ani pestrá škála zájmových kurzů určených veřejnosti, koučink a workshopy.

V současné době si jejich klienti mohou vybrat z více než 150 kurzů, akreditovaných Ministerstvem práce a sociálních věcí a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, z nichž každý je jedinečně koncipován, s důrazem kladeným na osobní, osobnostní i kariérní rozvoj.

V moderně vybavených učebnách vzdělávají pracovníky v sociálních službách, pedagogice i řemeslech. Vzdělávat se s nimi můžete však také z pohodlí vašeho domova, a to formou webinářů, u kterých pro svůj komfort, tematickou pestrost a živou formu online komunikace, raketově stoupá obliba.

Ve vzdělávání je budoucnost. A bfz otevírá její perspektivy.


Kurzy bfz o.p.s.
Všechny vzdělávací kurzy